Binance Coin Nedir?
Binance Coin Nedir?

Kripto paralar arasında yer alan coin piyasası, her geçen gün gelişiyor. Binance coin nedir sorusunun son zamanlarda en çok sorulan sorular arasında olduğunu söyleyebiliriz.

Biannce coin nedir ve coin hakkında merak ettikleriniz aşağıda detaylandırılmıştır.


Binance Coin Hakkında

Binance bosasının kendi coini olarak tanımlanabilir. Binance borsası tarafından eklenen yeni coinler arasındadır. Yeni alt coinlerin eklendiği, sürekli yapılan güncellemeler ile son zamanda çok büyük gelişme yaşandığını söyleyebiliriz.

Yaşanan gelişmeler şifreli paraların değerinin artışını sağlamıştır. Bu paralar hiçbir şekilde devlet kontrolünde olmadığından, değerinin ülke durumuna göre değişmesi söz konusu değildir. Direkt olarak online satışları olan bu paraları alarak, coin harcayabiliyorsunuz.

Binance coin’in de fiyatının giderek arttığını biliyoruz. Bu paranın değerinin her geçen gün daha da artacak olduğu söyleniyor. Bu sebeple de Binance coin nedir sorularının sorulduğunu söyleyebiliriz. Piyasaya hızla yayılan bu coinler sayesinde, kripto paralara ilgi artmaktadır.

Binance Coin Değeri

Coin piyasasında değer artışının olması, ilgiyi de arttırıyor. Binance coin değerinin hem artmış olması hem de artacağı yönünde bilgilerin verilmesi merakları arttırmaktadır.

BNB piyasasında işlem göremeye başladığı değer 0.11 Dolar’dır.

Şu an BNB piyasasındaki değerinin 14 Dolar olduğunu söyleyebiliriz.

Bu değer üzerinden direkt olarak işlemlerinizin yapılması mümkündür. Paranızı koruma altına almak adına kripto para cüzdanı alarak direkt olarak işleminizi yapabilirsiniz. En önemli avantajının Binance borasında işlemlerinizin %50 daha az komisyon ile yapılması olacak.

BNC piyasası tarafından sunulmuş olan bu komisyon avantajından yararlanmak için mutlaka hesabınızda Binance olması gerekiyor.

Örnek;

Binane coin olmayan bir hesaptan 1 Dolar işlem ücretinin ödenmesi gereken bir işlem yapmanız gerekiyor. Binance Coin olan bir hesaptan 1 Dolar’lık ödeme yapılması gereken işlem için ödenecek olan tutar 0.5 Dolar olacak.

Yukarıda sunulan avantajlardan yararlanmak adına, hesabınızda küçük bir miktarda olsa Binance Coin bulundurmalısınız. Binance coin nedir sorusunun yanıtlanmasından sonra bu kripto para ile işlem yapabileceğinizi anlayacaksınız. Sunulmuş olan avantajlarından yararlanmanız için mutlaka işlem yaparak, direkt olarak kara geçebilirsiniz.

Facebook Comments
2 yorum

  1. Yatırım tavsiyesi değildir. Binance borsasına kayıtlar yükseldikçe yani kullanıcı arttıkça binance coininde değerinin aryacağını düşünüyorum. Ama bu tür bir sektör bana her zaman büyük bir kumar gibi geliyor. Dikkatli olmanızı öneririm. Her zaman dediğim gibi büyük paralarla bu işe girmeyin. Sağlıcakla kalın…

    • Bütün millet kolay yoldan para kazanmanın derdine düşmüş. bırakın bu işleri reel işlerle ilgilenin ben mining işine girdim. Pek kar edemedim. Borsaya girdim zarar ettim. Uzak durulması gereken bir sektör olduğunu düşünüyorum. İyi bir yatırım istiyorsanız piyasa değeri yüksek ve zor batacak bir şey bulmak gerekiyor. Örneğin ev, arsa vs.

2 geri izleme / bildirim

  1. Binance coin nedir?
  2. Boscoin Nedir | kirazin.com

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.